Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

АКЦІЇ

Illustration

01.03.2024

CHECK-UP У ДНІПРІ

Комплексне обстеження організму в медичному центрі «Медінвест»
Бажаєте залишатися у формі, яка дозволить вам виконувати професійні та особисті потреби або просто отримувати задоволення від життя? Ви відчуваєте, що останнім часом нехтували своїм здоров’ям і настав час подбати про себе? Хочете бути впевнені, що з вашим здоров’ям не відбувається нічого страшного? Якщо ви не знаєте, як з цим впоратися - у нас є рішення!
Ми пропонуємо вам пройти в медичному центрі «Медінвест» комплексне медичне обстеження, або чек ап (з англ. «check up» - перевірити).
Рекомендуємо пройти обстеження «check up», якщо:
Ви відчуваєте симптоми, які вас турбують;Ви ведете напружений спосіб життя і щодня маєте шкідливі звички або працюєте на шкідливих підприємствах та живете не у сприятливих умовах;У вас є схильність до спадкових захворювань і ви стурбовані ризиком можливості їх виникнення;У вас є хронічні захворювання;Ви здорова людина і з метою профілактики бажаєте періодично робити медичне обстеження організму.Програми «Сheck up» включають різні діагностичні методи, які дозволяють виявити конкретні відхилення в роботі певних органів та систем, а також зможуть заощадити ваш час та гроші.
Ми призначимо зручні дати для аналізів та консультацій, а весь процес реалізації програми «check up» організуємо таким чином, щоб він зводився до мінімально можливої кількості відвідувань закладу.
Під час останнього візиту наш фахівець детально підсумує та обговорить з вами результати всіх аналізів та обстежень, які були проведені у рамках пакета чек ап і надасть детальні рекомендації щодо подальших дій. При необхідності направить вас на додаткову діагностику або лікування.
ПРОГРАМА «CHECK UP» МІНІМАЛЬНИЙ ПАКЕТ
1790 грн. ЗАМІСТЬ 2140 грн.
Включає в себе:
2 консультації лікаря терапевтаЕлектрокардіографія (ЕКГ)Загальний аналіз кровіЗагальний аналіз сечіХолестеринКреатинін кровіДослідження крові на глюкозу (з вени)УЗД черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка)УЗД нирокРозробка індивідуальної програми лікування чи профілактики
ПРОГРАМА «CHECK UP» ДЛЯ ЖІНОК
3160 грн. ЗАМІСТЬ 3510 грн.
Включає в себе:
2 консультації лікаря терапевтаЕлектрокардіографія (ЕКГ)Загальний аналіз кровіЗагальний аналіз сечіЛіпідограма (загальний холестерин, ліпопротеїди низької щільності, ліпопротеїди високої щільності, липопротеїди дуже низької щільності, тригліцериди, індекс атерогенності)Креатинін кровіДослідження крові на глюкозу (з вени)УЗД черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка)УЗД нирокУЗД щитоподібної залозиКонсультація лікаря гінеколога з кольпоскопією та цитологічним дослідженням біоматеріалуРозробка індивідуальної програми лікування чи профілактики
ПРОГРАМА «CHECK UP» ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ
3310 грн. ЗАМІСТЬ 3660 грн.
Включає в себе:
2 консультації лікаря терапевтаЕлектрокардіографія (ЕКГ)Загальний аналіз кровіЗагальний аналіз сечіЛіпідограма (загальний холестерин, ліпопротеїди низької щільності, ліпопротеїди високої щільності, липопротеїди дуже низької щільності, тригліцериди, індекс атерогенності)Креатинін кровіДослідження крові на глюкозу (з вени)УЗД черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка)УЗД нирокУЗД щитоподібної залозиУЗД передміхурової залози ректальним датчиком (трузі)Консультація лікаря уролога – андрологаРозробка індивідуальної програми лікування чи профілактики