Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

CHECK–UP У ДНІПРІ

Комплексне обстеження організму в медичній клініці «Медінвест»
Бажаєте залишатися у формі, яка дозволить вам виконувати професійні та особисті потреби або просто отримувати задоволення від життя? Ви відчуваєте, що останнім часом нехтували своїм здоров’ям і настав час подбати про себе? Хочете бути впевнені, що з вашим здоров’ям не відбувається нічого страшного? Якщо ви не знаєте, як з цим впоратися - у нас є рішення!
Ми пропонуємо вам пройти в нашій клініці «Медінвест» комплексне медичне обстеження, або чек ап (з англ. «check up» - перевірити).
Рекомендуємо пройти обстеження «check up», якщо:● Ви відчуваєте симптоми, які вас турбують;● Ви ведете напружений спосіб життя і щодня маєте шкідливі звички або працюєте на шкідливих підприємствах та живете не у сприятливих умовах;● У вас є схильність до спадкових захворювань і ви стурбовані ризиком можливості їх виникнення;● У вас є хронічні захворювання;● Ви здорова людина і з метою профілактики бажаєте періодично робити медичне обстеження організму.Програми «Сheck up» включають різні діагностичні методи, які дозволяють виявити конкретні відхилення в роботі певних органів та систем, а також зможуть заощадити ваш час та гроші.
Ми призначимо зручні дати для аналізів та консультацій, а весь процес реалізації програми «check up» організуємо таким чином, щоб він зводився до мінімально можливої кількості відвідувань закладу.
Під час останнього візиту наш фахівець детально підсумує та обговорить з вами результати всіх аналізів та обстежень, які були проведені у рамках пакета чек ап і надасть детальні рекомендації щодо подальших дій. При необхідності направить вас на додаткову діагностику або лікування.
ПРОГРАМА «CHECK UP» МІНІМАЛЬНИЙ ПАКЕТ
1790 грн. ЗАМІСТЬ 2140 грн.
Включає в себе:● 2 консультації лікаря терапевт● Електрокардіографія (ЕКГ)● Загальний аналіз крові● Загальний аналіз сечі● Холестерин● Креатинін крові● Дослідження крові на глюкозу (з вени)● УЗД черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка)● УЗД нирок● Розробка індивідуальної програми лікування чи профілактики
ПРОГРАМА «CHECK UP» ДЛЯ ЖІНОК
3160 грн. ЗАМІСТЬ 3510 грн.
Включає в себе:● 2 консультації лікаря терапевта● Електрокардіографія (ЕКГ)● Загальний аналіз крові● Загальний аналіз сечі● Ліпідограма (загальний холестерин, ліпопротеїди низької щільності, ліпопротеїди високої щільності, липопротеїди дуже низької щільності, тригліцериди, індекс атерогенності)● Креатинін крові● Дослідження крові на глюкозу (з вени)● УЗД черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка)● УЗД нирок● УЗД щитоподібної залози● Консультація лікаря гінеколога з кольпоскопією та цитологічним дослідженням біоматеріалу● Розробка індивідуальної програми лікування чи профілактики
ПРОГРАМА «CHECK UP» ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ
3310 грн. ЗАМІСТЬ 3660 грн.
Включає в себе:● 2 консультації лікаря терапевта● Електрокардіографія (ЕКГ)● Загальний аналіз крові● Загальний аналіз сечі● Ліпідограма (загальний холестерин, ліпопротеїди низької щільності, ліпопротеїди високої щільності, липопротеїди дуже низької щільності, тригліцериди, індекс атерогенності)● Креатинін крові● Дослідження крові на глюкозу (з вени)● УЗД черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка)● УЗД нирок● УЗД щитоподібної залози● УЗД передміхурової залози ректальним датчиком (трузі)● Консультація лікаря уролога – андролога● Розробка індивідуальної програми лікування чи профілактики