Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

ОФТАЛЬМОЛОГ

Офтальмолог у Дніпрі, він же окуліст – це лікар, який здійснює у нашому медичному центрі діагностику захворювань очей, амбулаторне лікування, підбір оптичної та контактної корекції зору, надає консультації та робить профілактичний огляд.
Записатися на огляд до окуліста у Дніпрі слід, якщо у Вас в очах:● Біль● Почервоніння● Свербіж● Печіння● Різь● Порушення зору
Симпоми, що найчастіше виникають:● Запалення, спричинене вірусними чи бактеріальними інфекціями● Алергія● Сторонні тіла в оці, які дратують якусь його частину● Травми, спричинені необережністю● Підвищення внутрішньоочного тиску● Сухе око

Illustration

Запалення чи механічне ушкодження вимагають негайної допомоги, оскільки у тяжких випадках може статися незворотне пошкодження зору. Сторонні тіла можуть дратувати частини ока, дряпати рогівку та викликати запалення. У певних випадках відстрочене лікування може виявитися недостатньо ефективним. Біль в очах з почервонінням може бути супутнім симптомом підвищення внутрішньоочного тиску, який ми вважаємо гострим станом із загрозою раптової сліпоти. Тому такий стан потребує негайного медичного обстеження.
Сухе око — специфічне сучасне захворювання, від якого страждають мільйони людей у всьому світі. Здебільшого це викликано зовнішніми чинниками (кондиціонери, вентилятори, комп'ютери...), які впливають на природне функціонування очей та викликають неприємні суб'єктивні проблеми.
Послуги офтальмолога в медичному центрі «Медінвест»:● Огляд лікаря та консультація● Діагностика очних захворювань● Вимірювання внутрішньоочного тиску● Периметрія – визначення поля зору● Дослідження очного дна – офтальмоскопія● Біомікроскопія за допомогою щілинної лампи● Скіаскопія – вимірювання рефракції● Видалення чужорідних тіл● Діагностика та лікування Демодекозу● Мазок з ока на бактеріальну флору (робиться у лабораторії)
Також окуліст визначає гостроту зору і здійснює підбір окулярів та контактних лінз.
Необхідно виключити такі небезпечні захворювання, як:● Глаукома● Дегенерація жовтої плями● Катаракта● Меланома та інші.Чим раніше будуть діагностовані ці захворювання – тим кращих результатів ми зможемо досягти лікуванням.
Найчастіше ці захворювання, загрожують незворотним ушкодженням зору чи його втратою. Регулярний контроль зору в офтальмолога має бути обов'язковим!
Потребують регулярного огляду офтальмолога:● Кардіологічні хворі (у тому числі пацієнти з підвищеним артеріальним тиском)● Хворі на діабет● Пацієнти ревматології● Неврологічні пацієнтиРезультати цих досліджень необхідні фахівцям інших галузей медицини, як основа моніторингу основного системного захворювання.
Багато захворювань виявляються при профілактичному огляді очей, пацієнт їх не відчуває, не має проблем і симптомів, але захворювання вже розвивається і вже може бути діагностовано лікарем. Не треба відмовлятись від профілактичних оглядів, навіть якщо у Вас відсутні скарги. Медичний огляд окуліста потрібен також для отримання медичних довідок .
У медичному центрі «Медінвест» приймають досвідчені лікарі – офтальмологи Вищої категорії.