Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

НЕВРОПАТОЛОГ

У медичному центрі «Медінвест» у Дніпрі вам проведе детальний огляд, проконсультує, поставить вірний діагноз та призначить лікування невропатолог вищої категорії Довбніч Світлана Борисівна. Нервова система – надзвичайно важлива частина людського організму, тому треба правильно та швидко реагувати у разі виникнення таких нездужань:● Постійна або тимчасова втрата пам'яті, мови● Погіршення концентрації уваги● Головний біль, шум у вухах● Болі в обличчі, кінцівках, спині чи шиї● Судоми, тики, тремор рук● Оніміння та погіршення чутливості в кінцівках● Стрибки артеріального тиску● Порушення сну та інше
Найчастіше доводиться стикатися з пацієнтами у яких такі діагнози, як:● Остеохондроз хребта, протрузії, грижі дисків, радикуліт● Гіпертонічна хвороба, атеросклероз церебральних судин● Інсульти● Невроз, мігрень, енцефалопатія● Невралгія

Illustration

Також наш лікар – невропатолог у своїй роботі використовує блокади біологічно активних точок, голковколювання, вакуумний масаж.
Первинний прийом лікаря - 400Повторний прийом лікаря ( здійснюється в межах місяця після первинного прийому з приводу одного клінічного випадку) - 350Лікувальна блокада з бетаспаном (ліки медичного центру) - 400Лікувальна блокада з бетаспаном (ліки пацієнта) - 300Блокада біологічно активних точок гомеопатичними препаратами - 200Голкорефлексотерапія - 250Голкорефлексотерапія з вакуум-масажем - 300Вакуум-масаж (баночний) м'язів спини, поперекового відділу хребта - 300Лікування тютюнопаління методами аурикулорефлексотерапії (вплив на точки вуха) - 250
Лікувально-медикаментозна блокада у Дніпрі застосовується при:● грижі хребта,● остеохондрозі,● м'язових болях,● невралгії,● патології суглобів та інших неврологічних захворюваннях. 
Суть методу медикаментозної блокади полягає в ін'єкціях, які робляться неврологом нашої клініки для усунення запалення, набряку та спазму м'язів. Зазвичай в якості медикаментів використовують місцеві анестетики або гормональні препарати.
Протипоказання до блокади:● вагітність● гостра серцева недостатність● гостра печінкова і ниркова недостатність● інфекційні захворювання● епілепсія● пошкодження шкіри у місці ін'єкції.
Лікувальна блокада дозволяє швидко зняти больовий синдром у проблемній зоні пацієнта.
Голкорефлексотерапія (акупунктура) у Дніпрі – це метод впливу найтоншими голками на біологічно - активні точки, які пов'язані з судинами, нервовими закінченнями та м'язовими волокнами.
Голкорефлексотерапія застосовується нашим неврологом для лікування:● остеохондрозу● пареза лицевого нерва● гриж, протрузій хребта та інших неврологічних захворювань.
Цей метод китайської медицини сприяє зменшенню болю та спазму, активізує метаболічні процеси у тканинах, збільшує синтез гормонів, виводить токсини.