Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

ГІНЕКОЛОГ

Гінеколог у Дніпрі
Зараз дуже «помолодшали» гінекологічні та онкологічні захворювання у жінок. Лікарі радять проходити медичний огляд у гінеколога щорічно з метою профілактики та за показаннями, щоб уникнути розвитку захворювань.
У нашому медичному центрі Медінвест лікар гінеколог проведе гінекологічний огляд, розпитає про симптоми, візьме у вас мазок на цитологію, флору і обов'язково зробить клінічне обстеження грудей.
Наші фахівці найчастіше стикаються з такими
Гінекологічними захворюваннями:● ерозії слизової оболонки шийки матки● запальні захворювання малого таза● маткові кровотечі, доброякісні та злоякісні пухлини● інфекції сечостатевої системи● порушення менструального циклу, клімактеричні розлади● ендометріоз та інші.

Illustration

Послуги акушер-гінеколога - грн.Первинний прийом лікаря - 450Первинний прийом лікаря з кольпоскопією та цитологічним дослідженням біоматеріалу- -850Повторний прийом лікаря (протягом місяця після первинного з приводу 1 кліничного випадку) -350Повторний прийом лікаря з кольпоскопією - 650Кольпоскопія - 400Введення ВМСпіралі/ видалення ВМСпіралі - 500Взяття біоматеріалу (мазок) - 100Консервативне лікування ерозії шийки матки - 50Лікування кольпіту - 350Введення лікарських засобів інтравагінально - 150Видалення стороннього тіла з піхви - 150Введення, витяг пессарія (вагінального підтримуючого кільця) - 350Цитологічне дослідження біоматеріалу - 150Лікування статевих інфекцій : трихомоніазу, хламідіозу, мікоплазмозу, уреаплазмозу, кандидозу - 350
Зробити кольпоскопію у Дніпрі можливо у нашому медичному центрі Медінвест на найсучаснішому апараті. Що таке кольпоскопія? Кольпоскопія – це огляд шийки матки, стінок піхви та вульви, під час якого можна виявити ознаки ракової чи передракової тканини. Це обстеження проводиться за допомогою спеціального приладу – кольпоскопа. Він схожий на телескоп з інтенсивним світлом. Розташований на підставці. Це безболісна процедура, яка дозволяє без хірургічного втручання діагностувати:● Наявність ракових клітин● Дисплазію – передраковий стан клітин● Міому – доброякісна пухлина● Кондиломи та інше
Установка внутрішньоматкової спіралі у Дніпрі. 
 Гінеколог допоможе підібрати метод контраценції, що максимально підходить саме для Вас. Шановні жінки, ви можете звернутися до нас щодо встановлення та видалення внутрішньоматкової спіралі.Внутрішньоматкова спіраль (ВМС) – протизаплідний засіб, який вводиться в матку терміном від 3 до 10 років. Протизаплідна ВМС створює фізичний бар'єр, який запобігає попаданню сперматозоїдів до яйцеклітини в матці. Види ВМС:● гормональні. Деякі ВМС містять гормони (наприклад, прогестин), які тонізують слизову оболонку матки, що робить її менш придатною для імплантації заплідненої яйцеклітини. Вони також можуть змінити секрецію слизу в шийці матки, ускладнюючи рух сперматозоїдів;● негормональні (з мідним покриттям). Мідь, що міститься в спіралі, токсично впливає на сперматозоїди і зупиняє їх рух, що перешкоджає заплідненню.
Діагностика та лікування ендометріозу у Дніпрі 
Ендометріоз – захворювання жіночої репродуктивної системи, спричинене розростанням клітин ендометрію за межами порожнини матки.
Ендометріоз щомісяця викликає потовщення та кровотечу клітин ендометрію, що виникають у різних тканинах та органах (яєчниках, піхві, матці, легенях та інших). Це захворювання, загрожує здоров'ю та життю жінки, тому потребує термінового лікування. Ускладнення виникають при пізньому зверненні за медичною допомогою та недостатнім лікуванням.Наші лікарі визначать патологічні зміни товщини ендометрію та призначать відповідне лікування.
Додатково в нашій медичній клініці Ви можете пройти:● Консультації суміжних спеціалістів (дерматолога-венеролога, ендокринолога, уролога, невропатолога, кардіолога, гастроентеролога та інших)● УЗД органів малого тазу, УЗД молочних залоз● Лабораторні аналізи
Перед відвідуванням гінеколога:● Не спринцюватися протягом 24 годин● Утриматися від статевих контактів за добу до візиту● Напередодні не вживати спиртних напоїв● Спорожнити сечовий міхур безпосередньо перед оглядом
Не нехтуйте своїм здоров'ям – приходьте на огляд до гінеколога!