Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

Україна, м.Дніпро, вулиця Гладкова, 29 А

VodafonKyivstar

+38 (066) 934 50 06+38 (068) 833 80 60

ХІРУРГ

Медичний центр «Медінвест» пропонує своїм пацієнтам професійну допомогу хірурга.
Хірург у Дніпрі – це фахівець, який лікує найпоширеніші захворювання м'яких тканин організму. На консультації потрібно розповісти про всі симптоми та недуги, що впливають на появу болю або зниження якості життя.
Наші спеціалісти стикаються з такими випадками, як:● необхідність накладання гіпсової пов'язки,● очищення та ушивання рани,● проведення операції,● склеротерапія,● видалення доброякісних новоутворень методом● радіохвильової хірургії
Все це вимагає співпраці лікаря та пацієнта.
Хірург нашого медичного центру, крім володіння широкими медичними знаннями, здатний виконувати поширені

Illustration

Хірургічні маніпуляції:● первинна хірургічна обробка ран та опіків;● операції при гнійних захворюваннях шкіри та підшкірної клітковини (абсцеси, фурункули, карбункули);● резекція та видалення нігтьових пластин (врослі нігті, травми, деформації нігтьових пластин);● видалення доброякісних новоутворень шкіри та підшкірної клітковини (ліпоми, атероми, дерматофіброми, папіломи, бородавки);● видалення сторонніх тіл з м'яких тканин.
Радіохвильова хірургія
Видалити бородавки, папіломи, міліуми, кератоми можливо в нашій клініці на під місцевою анестезією методом радіохвильової хірургії, що прискорює період відновлення та зменшує розмір післяопераційного рубця. Ця процедура триває декілька хвилин і здійснюється за допомогою апарата, що генерує електричний струм. Після хірургічного втручання пацієнту призначається необхідне відновлювальне лікування.
Біль у суглобах, біль у кінцівках
Хірург проводить консультації щодо лікування захворювань суглобів, артерій та вен нижніх кінцівок, виконує ультразвукове дослідження судин та призначає необхідне медикаментозне лікування.
Склеротерапія
Хірург проводить склеротерапію варикозного розширення вен. Це процедура, що допомагає позбутися дрібних тріщин і павутинних варикозних вен (судинних зірочок). Вона виконується шляхом введення у вену спеціальної речовини, в результаті вена перестає наповнюватись кров'ю, зменшується в об'ємі і перестає бути видимою. Це сучасна процедура, яка проводиться амбулаторно та не потребує непрацездатності чи госпіталізації.
Після хірургічних втручань пацієнти можуть якийсь час перебувати у нашому денному стаціонарі для спостереження та подальшого лікування.
Первинний прийом лікаря хірурга - 400Первинна хірургічна обробка ран - від 400Видалення новоутворень на шкірі - від 200Видалення новоутворень підшкірної клітковини - від 1000Операція при гнійному захворюванні шкіри - від 500Резекція нігтьової пластини - 500Видалення нігтьової пластини - 650Видалення чужорідного тіла - 400Перев'язки - від 200Склеротерапія - від 800
Завжди готові надати Вам необхідну допомогу.
Лікар хірург Горобець Вікторія Олександрівна.